Cereus Kelpanka s mořskou řasou himálajská mletá sůl BIO 200g

Kód: 20079307
39 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Detailní informace

5 000+ PRODUKTŮ
5 000+ PRODUKTŮ
ihned k odeslání
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás dle Heureky doporučuje
KAŽDÝ MĚSÍC NOVINKY
KAŽDÝ MĚSÍC NOVINKY
ze světa zdravého stravování
K NÁKUPU KUCHAŘKA
K NÁKUPU KUCHAŘKA
ze zdravých potravin
BEZ PLASTŮ
BEZ PLASTŮ
Možnost EKO balení

Detailní popis produktu

Himálajská diamantová sůl získává díky mořské bio řase Kelp přidanou hodnotu, která Vám zajistí dostatečný příjem a vysoké využití jódu přirozeného rostlinného původu. Max. doporučená denní dávka (DDD) soli pro dospělého člověka je 5 g. V 5 g soli Kelpanka je obsaženo 85,6 % DDD jódu. Kelpanka je originální název, její složení je odladěné firmou Cereus.

Himalájská diamantová sůl není vyrobena z diamantů, ale její vzhled, čistota a vzácnost diamanty připomíná. Diamantová jedlá sůl má vysokou bioenergetickou hodnotu a patří mezi nejvzácnější stolní soli. Pochází z panensky čistého praoceánu a její výjimečná krystalická struktura vznikala po stovky milionů let. Diamantová sůl je drahokamem mezi himálajskými solemi, má ideální mřížku a je proto plně průhledná se zřetelnou krystalickou strukturou. Diamantová sůl má vysokou schopnost ničit cizorodé látky v těle a Asii se proto více než 3000 let používá k léčení. Diamantová sůl je vhodná i při očistných kůrách pro nižší obsah minerálních látek. Diamantová sůl od značky Cereus je bez chemických příměsí, nemá přidávaný jód, a především v žádném případě neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti. Pochází z oblasti Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje.

Složení kamenná sůl v ryze panenské podobě (diamantová), mořská řasa Kelp, což je produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Min. trvanlivost: při skladování v suchu neomezena

Sůl Cereus je ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá jen ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli. Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu. Je bohatá na esenciální minerály v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami. A to proto že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Himálajská sůl
Hmotnost: 0.208 kg
Příchuť4: Mořská řasa
Stravovací preference: BIO
Velikost: 200 g
Výrobce: Cereus, s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz