Health Link Chlorella Japan 250 tbl.

Kód: 20025450
140 Kč
Ihned k odeslání (5 ks)
Můžeme doručit do:
12.6.2023

Detailní informace

5 000+ produktů
5 000+ PRODUKTŮ
ihned k odeslání
99 % zákazníků
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás dle Heureky doporučuje
Každý měsíc novinky
KAŽDÝ MĚSÍC NOVINKY
ze světa zdravého stravování
K nákupu online kuchařka
K NÁKUPU KUCHAŘKA
ze zdravých potravin
Bez plastů
BEZ PLASTŮ
Možnost EKO balení

Detailní popis produktu

Dopřejte si tuto supervýživnou řasu, se kterou se budete cítit plni síly a života.


Chlorela vulgaris patří mezi nejstarší formy rostlinného života na Zemi. Tato sladkovodní jednobuněčná řasa je nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších bioaktivních látek, které působí blahodárně na celý lidský organismus.


Čím je chlorela prospěšná


Chlorella Japan pochází z chráněné přírodní oblasti souostroví Okinawa, jedné z nejčistších oblastí naší planety. Díky vysokému množství bioaktivních látek s antioxidačními účinky působí jako přírodní antioxidant. Chlorella se často užívá k detoxikaci organismu, kdy pomáhá při odstraňování škodlivých látek a těžkých kovů z organismu. Kromě toho, přirozeně zvyšuje hladinu antioxidantu glutathionu, který eliminuje výskyt volných radikálů v těle. Chlorella je také výborným doplňkem pro posílení imunitního systému. Dále pročišťuje celý organismus a velmi pozitivně působí na střevní mikroflóru, která je důležitá pro vstřebávání živin a správné zažívání. Chlorella má také vliv na tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a celkovou regeneraci organismu. Díky růstovému faktoru CGF, který chlorella obsahuje, dokáže rychle obnovovat poškozené buňky organismu. Tím podporuje normální činnost nervové soustavy, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání i k duševní pohodě.


Chlorella je dále bohatá na minerální látky, které svým zásaditým působením snižují překyselení organismu. Kyselost organismu je způsobena především konzumací nezdravé rafinované stravy chudé na minerální látky (například cukr, sladkosti, limonády, živočišné tuky a další průmyslově zpracovávané potraviny). Překyselený organismus je pak náchylný k napadení různými patogenními bakteriemi, viry, kvasinkami či plísněmi, které mají v tomto prostředí ideální podmínky pro jejich růst a množení a tím mohou vyvolat různé zdravotní problémy.


Co v sobě chlorella skrývá


Chlorella poskytuje širokou škálu důležitých mikroživin a bioaktivních látek, které jsou prospěšné pro Vaše zdraví. Ze všech živých organismů na Zemi obsahuje nejvíce chlorofylu. Toto zelené fotosyntetické barvivo podporuje produkci hemoglobinu, přenos kyslíku, působí blahodárně na regeneraci organismu a zpomaluje proces stárnutí. Chlorofyl pomáhá také zvýšit kvalitu a množství červených krvinek. Chlorella se dále vyznačuje vysokým obsahem růstového faktoru CGF (Chlorella Growth Factor), který je považován za základní složku Chlorelly. CGF vzniká během intenzivní fotosyntézy a umožňuje rychlý růst řasy. Obsahuje řadu důležitých vitamínů, minerálních látek, aminokyselin a dalších složek, které podporují regeneraci tkání, zejména růst a dělení buněk. CGF rovněž stimuluje tvorbu leukocytů a tím podporuje imunitní systém. Vědeckými studiemi bylo také prokázáno, že pozitivně ovlivňuje růst střevní mikroflóry.


Chlorella obsahuje kompletní protein se všemi základními esenciálními aminokyselinami, dále sacharidy, minerály, vitaminy, beta karoten, lutein, enzymy, nukleové kyseliny, mastné kyseliny a vlákninu.


Schválená zdravotní tvrzení dle EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin) pro Chlorellu Japan:


Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu v těle, dále podporuje normální stav svalů, kostí a zubů.


β-katoten, prekurzor vitaminu A. Vitamin A přispívá k normálnímu metabolismu železa, k udržení normálního stavu pokožky, sliznic a zraku.


Oba vitaminy přispívají k normální funkci imunitního systému.


Pro koho je chlorella prospěšná


Chlorelly Japan je vynikajícím doplňkem pro osoby s oslabenou imunitou, při rekonvalescenci nebo také pro osoby pracující ve znečištěném prostředí. Díky vysokému obsahu kompletního proteinu a všech aminokyselin je vhodná pro sportovce a vegetariány k doplnění těchto nezbytných složek ve stravě.


Doporučené dávkování: Chlorellu můžete užívat jako dlouhodobý doplněk stravy. Pro posílení imunity postačí příjem 2–3 g denně. Při očistě organismu se doporučuje začít s 2 g denně a zvyšovat postupně dávky během týdne až na 5 g denně. Tablety je vhodné zapít sklenicí vody, alespoň 15 minut před jídlem.


Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 10 let. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlorella
Hmotnost: 0.072 kg
Velikost: 250 tablet
Výrobce: HEALTH LINK s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz